Madde 1 – Taraflar

1.1. Satıcı :

Başlık: Yiğt Sağlık Tıbbi Ürünler ve Araç Malzeme Satış TİC.LTD.ŞTİ

Adres: Mevlana Mahallesi Seçkinler Sitesi No 27 Yeşilpınar/İstanbul/Türkiye


1.2. Alan:

Web sitesi aracılığıyla eğitim, danışmanlık ve terapi hizmetlerini almış olanlar www.beautycollagen.org ve sistemde belirtilen ödeme yöntemlerinden herhangi biriyle ödemelerini tamamladılar.

Madde 2-Konu

Bu sözleşmenin konusu, alıcının online sipariş verdiği aşağıda belirtilen niteliklerin ve satış ücretinin satışı ve teslimatı ile ilgili olarak 4077 sayılı tüketicilerin korunmasıdır www.beautycollagen.org satıcının web sitesi www.beautycollagen.org web sitesi. Tarafların hak ve yükümlülüklerinin mesafe sözleşmeleri Hakkında Kanun ve Yönetmelik hükümlerine uygun olarak belirlenmesi.

Alıcı, satıcının adı, unvanı, tam adresi, telefon ve diğer erişim bilgileri, satış konusu malların temel özellikleri, satış fiyatı, vergiler, ödeme yöntemleri, teslimat şartları ve masrafları vb.dahil olmak üzere. satışa konu olan mallarla ilgili tüm ön bilgiler ve ay hakkı hakkında bilgi çekilme”, şikayet ve itirazlarını sunabilecekleri resmi makamlar vb. (www.beautycollagen.org ınternet sitesinde satıcı tarafından uygun bir şekilde bilgilendirilmiş, elektronik sonra mal siparişleri bu ön bilgileri teyit ve.

Ön bilgi www.beautycollagen.org ve sipariş üzerine alıcı tarafından verilen faturalar bu anlaşmanın ayrılmaz parçalarıdır.

Tabi Madde 3 – Ürün / Ödeme / Teslimat Bilgileri Sözleşme

Elektronik ortamda alınan hizmet / hizmetlerin türü ve içeriği, içeriği, süresi, teslimat şekli, satış fiyatı, ödeme şekli, teslimat kişisi, teslimat adresi, fatura bilgileri aşağıdaki gibidir.

Faturalandırılacak kişi ve sözleşmeyi yapan kişi aynı olmalıdır. Aşağıda verilen bilgiler doğru ve eksiksiz olmalıdır. Alıcı, bu bilgilerin yanlış veya eksik bilgilerinden kaynaklanan zararları tam olarak karşılamayı kabul eder ve alıcı da bu durumdan kaynaklanan herhangi bir sorumluluğu kabul eder.

Satıcı, alıcı tarafından sağlanan bilgiler gerçekle uyuşmuyorsa siparişi askıya alma hakkını saklı tutar. Satıcının siparişte sorun tespit ettiği durumlarda, alıcı alıcıya telefon, e-posta ve alıcı tarafından verilen posta adreslerinden ulaşamazsa, siparişin 15 (on beş) gün boyunca yürütülmesini dondurur. Alıcı bu dönemde satıcıyla irtibata bekleniyor. Bu süre içinde alıcıdan herhangi bir yanıt alınmazsa, satıcı her iki tarafın da zarar görmesini önlemek için fiyatı geri ödemeden siparişi iptal eder.

Alınan Hizmetler: Sağlık Ürünleri

Ad, kod:; … içerik

Toplam Satış Fiyatı:…. – TL

Ödeme: kredi kartı / Banka Havalesi (EFT)

Teslimat Kişi:

Telefon numarası :

Teslim edilecek Adres:

Fatura Kişi / Kurum:

Fatura adresi: Mevlana Mahallesi Seçkinler Sitesi No 27 Yeşilpınar/İstanbul/Türkiye

Vergi Dairesi:

Vergi Kayıt Numarası:

Madde 4-Sözleşme tarihi ve mücbir sebep

Sözleşme tarihi, alıcı tarafından verilen sipariş tarihidir ../ ../…. Tarih oldu.

Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan veya öngörülmeyen, tarafların kontrolü dışında gelişen ve ortaya çıktığı durumlarda, bir veya her iki tarafın yükümlülüklerini ve yükümlülüklerini tam veya kısmen yerine getirmesini veya bunları zamanında yerine getirmesini, mücbir sebeplerle (doğal afet, savaş) imkansız kılmaktadır. , terörizm, ayaklanma, değişen mevzuat hükümleri, nöbet veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesisleri, vb.). Mücbir sebep olarak hareket eden Taraf, diğer tarafa derhal ve yazılı olarak bildirecektir

Mücbir sebeplerin devamı sırasında, taraflar eylemlerini yerine getiremedikleri için sorumlu olmayacaktır. Bu mücbir sebep durumu 30 (otuz) gün boyunca devam ederse, her bir Taraf tek taraflı fesih hakkına sahiptir.

Madde 5 – satıcının hak ve yükümlülükleri

5.1. Satıcı, 4077 sayılı tüketicilerin Korunması Hakkında Kanun ve mesafe sözleşmeleri Yönetmeliği hükümleri uyarınca mücbir sebepler hariç, sözleşmeye uygulanan eylemleri tam olarak yerine getirmeyi kabul ve taahhüt eder.

5.2. 18 yaşın altındaki kişiler (Onsekiz) web sitesinde alışveriş yapamazlar www.beautycollagen.org. satıcı, sözleşmede belirtildiği gibi alıcının doğru yaşına dayanacaktır. Ancak, satıcı alıcının yaşı herhangi bir yanlış anlama sorumlu tutulamaz.

5.2. Www.beautycollagen.org sistem hatalarından kaynaklanan fiyat hatalarından sorumlu değildir. Buna göre, satıcı, web sitesine yasadışı olarak yapılabilecek müdahaleler nedeniyle ortaya çıkabilecek sistem, tasarım veya promosyon ve fiyat hatalarından sorumlu değildir. Alıcı, sistem hatalarına dayalı olarak satıcıdan hak talep edemez.

5.3. Alışveriş www.beautycollagen.org kredi kartı ile yapılabilir (Visa, MasterCard, vb.) veya banka havalesi ile. Sipariş tarihinden itibaren bir hafta içinde aktarılmayan siparişler iptal edilir. Siparişlerin işlem süresi, siparişin anı değil, gerekli tahsilatın kredi kartı hesabından veya transferden (EFT) banka hesaplarına ulaştığı zamandır. Ödeme yöntemleri, gibi ödeme sevkiyat veya posta kontrol, satıcı ile istişare olmadan kabul edilmeyecektir.

Madde 6-alıcının hak ve yükümlülükleri

6.1. Alıcı, mücbir sebep hariç, sözleşmeye uygulanan eylemleri tam olarak yerine getirmeyi kabul eder ve taahhüt eder.

6.2. Alıcı, iş sözleşmesinin şart ve koşullarını sipariş ile kabul ettiğini kabul eder ve ödemeyi sözleşmede belirtilen ödeme yöntemine uygun olarak yapar.

6.3. Alıcının adı, unvanı, tam adresi, telefon ve web sitesindeki diğer erişim bilgileri www.beautycollagen.org, eğitimin temel nitelikleri, satışa tabi Danışmanlık ve terapi hizmeti, vergiler dahil satış fiyatı, ödeme şartları, teslimat şartları ve maliyetleri vb. satış ve “çekilme resmi ve bu hakkın kullanılacağı durumlar, onlar şikayet ve itirazları, vb gönderebilirsiniz hangi yetkililere tabi hizmetler hakkında tüm ön bilgiler bu konuda, bu ön bilgileri elektronik olarak doğruladığını kabul ve beyan eder.

6.4. Bir önceki maddeye tabi olarak, alıcı sipariş / ödeme / kullanım prosedürü ile ilgili bilgileri okudu ve bilgilendirdi. www.beautycollagen.org hizmet siparişi ve ödeme koşulları, hizmet tedarik talimatları, Olası durumlara karşı önlemler ve uyarılar beyan eder.

6.5. Alıcı, bu Sözleşmenin 4.maddesinde belirtilen mücbir sebep (ler) oluşmadığı sürece satın aldığı hizmeti iptal edemeyeceğini kabul ve taahhüt eder.

Madde 7-Sipariş / Ödeme Prosedürü

Sipariş:

Alışveriş sepetine eklenen ürünlerin KDV tutarı (taksit işlemlerindeki toplam taksit tutarı dahil), alıcı tarafından onaylandıktan sonra ilgili banka kartının alıcısı tarafından işlenir. Bu nedenle, siparişler onaylandıktan sonra, onay bilgileri içeren bir e-posta alıcıya gönderilir.

Sözleşmede belirtilen Telefon / Faks / e-posta yollarından bir veya daha fazlasını kullanarak, kredi kartı ile ilgili herhangi bir işlem kesintisi veya sorun alıcıya bildirilebilir. Gerekirse, alıcıdan Bankasına başvurması istenebilir. Siparişlerin işlem süresi, siparişin verildiği an değildir, ancak gerekli tahsilat kredi kartı hesabından yapıldığında veya transfer (EFT) satıcı hesaplarına ulaşmaya kararlıdır.

Satıcı, son derece haklı nedenlerle, sözleşmeli hizmetin teslim tarihini değiştirebilir.

Ödeme:

At www.beautycollagen.org, kredi kartı bilgilerini internette kullanmak istemeyen müşterilere nakit transferi ile sipariş verme imkanı sunulmaktadır. Banka havalesi ile ödeme yaparken, alıcı en uygun bankayı seçebilir ve transferi yapabilir. Bir EFT yapılmışsa, depozito tarihi dikkate alınacaktır.

Alıcı kredi kartı ile ödeme yapmayı seçerse, alıcı ilgili faiz oranlarını ve bankadan temerrüt faizine ilişkin bilgileri ayrı ayrı teyit eder ve faiz ve temerrüt faizine ilişkin hükümlerin ” kredi kartı sözleşmesi kapsamında uygulanacağını kabul eder.

Madde 8-Nakliye / Teslimat Prosedürü

Satın alınan hizmetin sağlanması:

Sipariş onay e-posta gönderildikten sonra, alıcı içeriğini okuyacaktır www.beautycollagen.org ve sistemde belirtilen e-posta adresi üzerinden satın aldığı hizmetin yeri ve tarihi hakkında onları bilgilendirin.

Teslim:

Alıcı tarafından satın alınan hizmet www.beautycollagen.org sipariş onay e-postası ve sözleşme kurulduktan 30 gün sonra. Bu süre, alıcının ve satıcının uygunluğuna uygun olarak, alıcıya önceden veya sürekli bir veri taşıyıcısı ile bildirilmesi koşuluyla karşılıklı anlaşma ile uzatılabilir.

Madde 9-Ürünlerin iade ve iptal hakkı prosedürü

Ürün İade:

Alıcı, bu Sözleşmenin 4.maddesinde belirtilen mücbir sebep (ler) oluşmadığı sürece satın aldığı hizmeti iptal edemeyeceğini / iade edemeyeceğini kabul ve taahhüt eder.

Madde 10-Garanti


Satın alınan hizmetler www.beautycollagen.org şirketin garantisi altındadır. İlgili hizmet belirtilen zaman (lar) da sağlanacaktır. Satıcının garanti yükümlülüğü sadece 4077 sayılı Kanun kapsamındaki tüketiciler için geçerlidir. Türk Ticaret Kanunu hükümleri ticari işlere uygulanır.

Madde 11 – Gizlilik

Bu sözleşmede belirtilen bilgilerle ödeme yapmak için alıcı tarafından satıcıya iletilen bilgiler, satıcı tarafından üçüncü taraflarla paylaşılamaz.

Satıcı, bu bilgileri yalnızca idari / yasal yükümlülüğün varlığında açıklayabilir. Bir araştırma lisansı olarak belgelenen herhangi bir adli soruşturma kapsamında, satıcı kendisinden talep edilen bilgileri elinde bulundurması halinde ilgili makamı sağlayabilir.

Kredi kartı bilgileri asla saklanmaz, kredi kartı bilgileri sadece tahsilat sürecinde ilgili bankalara güvenli bir şekilde iletilerek yetkilendirmenin sağlanması için kullanılır ve yetkilendirmeden sonra sistemden silinir.

Alıcının e-posta adresi, posta adresi ve telefon gibi bilgiler satıcı tarafından sadece standart hizmetler / bilgi ve bilgi prosedürleri için kullanılır.

Madde 12 – uyuşmazlık halinde yetkili mahkemeler ve İcra Daireleri

Bu anlaşmanın uygulanmasından kaynaklanan bir anlaşmazlık durumunda, tüketici tahkim Komiteleri ve Tüketici Mahkemeleri, alıcı veya satıcının çözümünde, her yıl Aralık ayında Sanayi Ve Ticaret Bakanlığı tarafından ilan edilen değere kadar yetkilendirilir.

Siparişin gerçekleşmesi durumunda, alıcı bu sözleşmenin tüm şartlarını kabul etmiş sayılır. … / … / …